Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal! Ning lisasin Nepaali teemat puudutavaid olulisemaid linke kah sinna. Pilte saab näha aga siin.

Monday, April 30, 2007

TLN-HLS-DLH

K0900 – äratus
K0940 – takso lennujaama
K1140 – TLN-HLS. Tugeva tuule tõttu raputas tõustes ja maandudes täitsa karmilt, ajas suisa hirmu nahavahele.
K1420 – start HLS/Vantaa lennujaamast.
Lennuk: Boeing MD-11
Lennu aeg: 6h 40min
Lennu pikkus: 5228km

K0000 (India aeg, Eesti ajasta 3h 30min ees) – maandume Delhi’s pärast pooletunnist hold’is olemist.

Delhi's oli sel hetkel lovely 32kraadi sooja. Eelmisest korrast tuttav õhk tungis juba enne uste avanemist vaikselt meie kopsudesse – poleks nagu vahepeal ära olnudki.

Pakid olid meil esimeste seas väljumas ning nii saime varakult lennujaamast minema. Seekord me saabumiskuupäevi segi ei ajanud hotelli broneerimisel, seega oli meid ootav hotelli takso ilusti kenasti olemas.

Pärast kuskil pooletunnist kimamist palavas ja pimedas India öös jõudsimegi ühte kõrvaltänavasse, kus meie hotell Prince Polonia asuski.

Tuba ja terve hotell nägi täitsa kena välja – nagu ka trip.ee’s paljud olid kiitnud. Saime nagu tellisime, toa kolmele ja koos konditsioneeriga (A/C). Isegi soovitud aken oli täitsa olemas ja mitte koridori vaid õue – st miskisesse 1x2m suurusesse majade vahelisse vahemikku – ühesõnaga JOKK! ;)

AC tegi küll karmi häält, kuigi oli väga moodne, aga tegi see-eest meil toa mõnusalt jahedaks. Tõele au andes ei julenud alguses teda väga jahedat õhku puhuma panna, kuna eelmisest reisist oli sellise asjaga halvad kogemused – haigestusin AC rongivagunis. Ja nii oligi, et tegelikult magada oli ikkagi lõpuks veidi palav ja uni oli veidi rabe.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home